StarBaby olarak 1996 yılından bu yana farklı sektörlerde diğer ülkelerden ithalat yapan firmamız her zaman kalite ile hızlı servisi ön planda tutan bir şirket olarak, aranan ve her geçen gün daha da büyüyen firmalardan biri olmayı başarmıştır.

2010 yılında ise StarBaby markası adı altında çocuk araç ve gereçleri sektörüne girmiştir. Amacımız  ; Star Baby vizyonu doğrultusunda ise doğaya saygılı , gelişen , işlevsel, kaliteli, dayanıklı , çeşidi bol ve sağlıklı ürünler sunmayı ilke edinmiştir.Kalite felsefesini esas alarak üretimden mağazada sunulan hizmete kadar “ her çocuk farklıdır ” ilkesini benimseyerek ‘’ hayata başlarken ‘’ sloganı ile çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle bu güne kadar edindiğimiz dost ve müşterilerimizin arasına sizleri de eklemek bize büyük mutluluk verecektir. Bu yolda daima en iyi hizmete layık olan sizleri dileklerinizle, güveninizle, bekliyoruz. Gelişen teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurup her zaman geleceğe yönelik yatırımlar yaparak müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.